MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 5395730
nr 539 5730
Karmstolar
1-par, 20-tal, ek [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 september 2008
kl 16:24:14
300 kr
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr